to the English version

Дах

Афiша вистав, вiдео програм, виставок i iнших художнiх акцiй "Даху"

Персони театру

Актори театру ДАХ

Фестивалi

Посидання на iнтернет-сторiнки театральних компанiй, з якими "Дах" спiвпрацюєЛаскаво просимо на сайт
Центру Сучасного Мистецтва "ДАХ"!


3, 4 и 30, 31 марта в 19:00 ЦСИ «ДАХ» представляет моноспектакль по пьесе КЛИМа «День восьмой...ИДИОТ...».

Реж. Владислав Троицкий. В роли князя Мышкина – Дмитрий Ярошенко
«…наша индивидуальность набор повторяющихся ошибок наша личность мужество их не повторять…»

Рождество. Полутемная комната, свеча на окне и он, чье истинное имя Идиот. Он ждет. Он знает, что она не придет и ждет. И ждем вместе с ним мы. Ведь нет разницы меж сном и реальными событиями, как нет и времени в том лабиринте, в котором бродит наша душа в поисках «высшего синтеза жизни», попадая в какие-то места и комнаты, где всегда происходит одно и то же. Эту разницу между «видимым внешним и невидимым внутренним» и это несоответствие его видения и того, что всегда видели окружающие и пытается объяснить он нам, объяснив тем самым самому себе. Ни страха перед смертью, ни сожаления не осталось в нем – одно лишь сострадание к другим и к себе.

Спектакль на русском языке
Длительность - 1 час 30 мин. без антракта
Стоимость билета - 100 гривен.
Бронирование билетов - +380 (44)-529-40-62, +380 (67)-190-46-70.


5, 10 та 17 березня о 19:00 в приміщенні ЦСМ «ДАХ» Театр "Practicum" презентує виставу за мотивом п'єси Віри Маковій "Буна".

«Буна» — одна з найкращих п'єс Віри Маковій. Такі собі, «Батьки і діти» по-закарпатськи, точніше, «баби і діти». Однак, нічого спільного ні з Тургєнєвим, ні з елегією, ця історія не має. Це пронизлива притча про прірву між поколіннями, які рухаються від крайнощів до крайнощів. Тут навіть не намагаються прислухатися одне до одного. Безробіття, еміграція, безвихідь — сім'ї руйнуються зсередини й ззовні.

 

Поїхати, чи залишитись? Бігти за мрією чи оберігати сімейні цінності? Терпіти знущання чи розпочинати визвольну боротьбу? Що тримає цих людей на Батьківщині? Вистава театру Practicum вступає в діалог із молоддю, ставлячи ребром не одне «вічне питання».

Виставою «Буна» відкривається сезон в ЦСМ "Дах"

 

Вистава українською мовою
Тривалість – 1 година 30 хвилин без перерви
Вартість квитка - 120 гривень.
Прохання заздалегідь бронювати собі місця за телефонами:
+380 (44) 529-40-62,
+380 (67) 190-46-70


5, 19, 26 березня о 13:00 в приміщенні ЦСМ «ДАХ» Театр Practicum презентує виставу для юних глядачів «Мене звати Пітер»

Коли дитині самотньо, вона не знає, як впоратись зі своїм "дорослішанням", коли всі тільки те і роблять, що повчають, не розуміють і не відчувають його змін, він знаходить відраду у комп'ютерних іграх, у яких він може втекти від реальності. Але ігри можуть затягнути на стільки, що важко збагнути, де життя, а де гра?

Для десятирічного Тео беззаперечним кумиром є Пітер Пен. Малий мріє, аби той забрав його до себе в Ніландію. Тео прагне жити у фантастичному світі, де немає правил та заборон, де можна гризти нігті, ковтати жуйки, говорити погані слова, безупинно гратися, воювати з казковими піратами, літати та лягати спати коли заманеться. Тео наслідує казкового Пітера та викрадає маленьку дівчинку Дженні. Тепер вони разом таємно житимуть на закинутому дитячому майданчику, який стане для них власною Ніландією. Та на якому етапі дитяча гра перестає бути невинною й безпечною? Коли Тео закохається, чи коли прозвучить моторошне «Убий!»?

Вистава «Мене звати Пітер» делікатно допомагає дітям зрозуміти важливі речі через гру. А батькам вона дає корисні підказки про те, як краще розуміти юних дослідників світу, про те, чому варто підтримувати дитячі мрії, про те, як слухати і як почути цих маленьких людей. Вистава для сімейного перегляду

Вистава українською мовою
Тривалість – 2 години з перервою
Вікові обмеження +11
Вартість квитка - 100 гривень
Замовлення квитків за тел. +380 (50) 928-02-11


12 березня о 19:00 в приміщенні ЦСМ «ДАХ» Театр-Пральня презентує виставу–колаж «МИ Є»

Вистава "Ми Є" - це колаж зі спогадів про боротьбу за власну ідентичність. Події революції, що вже стали історією, й такі знайомі емоції та переживання, що сформували наше сприйняття себе, не лише надихнули на сторення вистави, а й зіштовхнули із болючими запитаннями.

Наскільки ми відчуваємо відповідальність за розпочату справу? Чи стали ми знову такими холодно-далекими до подій, що змушували нас горіти, відкривати в собі силу незламного духу? Ми намагатимемось зрозуміти до чого покликане наше покоління. 

Та зміни почнуться з головного - з усвідомлення, що Ми Є.

Вистава українською мовою
Тривалість – 1 год. 15 хв. без перерви
Вартість квитка - 100 гривень
Щоб придбати, реєструйтесь за посиланням – bit.ly/pralnia-mu-e
Попередня оплата квитків - за переказом на карту 4149 4978 0623 2353
Дізнатися більше за телефонами -
(063) 328-98-06, (068) 355-1-773, Бодя Яремчук


 

Офіційна сторінка фестивалю ГОГОЛЬФЕСТ  www.gogolfest.org.ua

 


«BABYLON» повертається
Прем’єра опери-цирку від формації NOVA OPERA
24 березня в Палаці культури КПІ

режисер Влад Троїцький
композитори: Роман Григорів, Ілля Разумейко

Опера-цирк "BABYLON" - це історія народження та смерті метафоричної "башти". Біблійна легенда про конфлікт людини і Бога, спроектована на урбаністичну трагедію сучасного суспільства, сповненого апокаліптичних передчуттів.

Лібретто опери поєднало в собі біблійні тексти ("Буття" та "Апокаліпсис") із аллюзіями на давньогрецькі міфи (образ Кассандри) та сучасну прозу (роман В. Пелевіна "Generation P."). У вокальних партіях використовуються тексти народних пісень, сакральні латинські молитви, звучать слова та уривки фраз із 19 різних мов (у тому числі монгольської та китайської).

Змішання мов та виникнення народів передає мікс контрастних музичних стилів: авангард та рок, тріп-хоп та шаманський фольклор поєднуються із сонорними інтрелюдіями та аллюзіями на романтичну та барокову оперу.

Різноманітні вокальні техніки (класичний вокал, горловий спів, джазові імпровізації, фольклорний вокал) змішуються зі специфічним інструментарієм: препарований рояль, toy piano, валторна, бас-кларнет, контрабас, віолончель, гітара та урбаністичний drum-set.

Так народжується химерний звуковий всесвіт, у якому відголоски шумерської Месопотамії змішуються з мелодіями середньовічної Європи та ритмами сучасного мегаполісу.

Сценічне вирішення опери поєднує в собі елементи цирку, перформансу та існтрументального театру, об'єднаного динамічним світлом, віджеїнгом та еклектичними костюмами.

NOVA OPERA у facebook: fb.com/novaopera
Cторінка події: fb.com/events/226177111159047
Квитки тут: goo.gl/ZbnKGH


 

Офіційна сторінка етно-хаос гурту  ДахаБраха www.dakhabrakha.com.ua  

 


Наші контакти:
 Телефон: (044) 529-40-62
email: daxtheatre@yahoo.com

Ми в соцмережах:
Facebook
VkontakteУвага! Всi матерiали сайту належать їх авторам і не можуть бути використанi без їхньої особистої згоди. З приводу розмiщення матерiалiв в iнших електронних чи друкованих виданнях прохання звертатись за адресою mail@dax.com.ua.

Центр сучасного мистецтва "ДАХ" дотримується принципiв максимальної толерантностi до iнших думок, але подiляє i бере на себе вiдповiдальнiсть лише за позицiю у власному iнформацiйному блоцi.

Iдея: Владислав Троїцький, КЛIМ.

Якщо у Вас виникли побажання, зауваження,
пропозицiї - пишiть нам на наш e-mail.


Наша адреса: м.Київ,
вул.Велика Василькiвська, 136.
тел\факс:
(044) 529-40-62
карта проїзду


Перфоманси

Пресса о насДахаБраха

Фото вистав i рiзних художнiх акцiй.

Карта сайта