to the English version

Дах

Афiша вистав, вiдео програм, виставок i iнших художнiх акцiй "Даху"

Персони театру

Актори театру ДАХ

Фестивалi

Посидання на iнтернет-сторiнки театральних компанiй, з якими "Дах" спiвпрацюєЛаскаво просимо на сайт
Центру Сучасного Мистецтва "ДАХ"!


2 квітня о 15:00 в приміщенні ЦСМ «ДАХ» Театр “Practicum” презентує виставу для юних глядачів «МЕНЕ ЗВАТИ ПІТЕР»

Коли дитині самотньо, вона не знає, як впоратись зі своїм "дорослішанням", коли всі тільки те і роблять, що повчають, не розуміють і не відчувають його змін, він знаходить відраду у комп'ютерних іграх, у яких він може втекти від реальності. Але ігри можуть затягнути на стільки, що важко збагнути, де життя, а де гра?

Для десятирічного Тео беззаперечним кумиром є Пітер Пен. Малий мріє, аби той забрав його до себе в Ніландію. Тео прагне жити у фантастичному світі, де немає правил та заборон, де можна гризти нігті, ковтати жуйки, говорити погані слова, безупинно гратися, воювати з казковими піратами, літати та лягати спати коли заманеться. Тео наслідує казкового Пітера та викрадає маленьку дівчинку Дженні. Тепер вони разом таємно житимуть на закинутому дитячому майданчику, який стане для них власною Ніландією. Та на якому етапі дитяча гра перестає бути невинною й безпечною? Коли Тео закохається, чи коли прозвучить моторошне «Убий!»?

Вистава «Мене звати Пітер» делікатно допомагає дітям зрозуміти важливі речі через гру. А батькам вона дає корисні підказки про те, як краще розуміти юних дослідників світу, про те, чому варто підтримувати дитячі мрії, про те, як слухати і як почути цих маленьких людей.

Вистава для сімейного перегляду

Вистава українською мовою
Тривалість – 2 години з перервою
Вікові обмеження +11
Вартість квитка - 120 гривень
Замовлення квитків за тел. +380 (50) 928-02-11


7 та 9 квітня о 19:00 в приміщенні ЦСМ «ДАХ» Театр "TAM" презентує виставу за мотивами казки-притчі Р.Кіплінга " КІТ, ЩО ГУЛЯЄ САМ ПО СОБІ"

Вистава «Кіт, що гуляє сам по собі», створена за мотивами казки-притчі Р.Кіплінга, відкриває глядачеві магiчний світ, що народжується тут і зараз. Його оповідачі - це актори, музиканти і художник, які накшталт прадавніх шаманів створюють ілюзію іншого світу, щоб привнести красу у цей.

У виставі мистецтво театру ляльок нагадує традиційний ритуальний театр Індонезії, а гра тіней створює ефект живого мультфільму. Художник малює анімаційні декорації безпосередньо під час дії. А музиканти творять електронну музику живими інструментами та власним голосом.

І разом все це народжує історію про ті далекі часи, коли світ перестав бути диким, а первiснi люди та тварини - рівними. І тільки Кіт, що гуляв сам по собі, зміг зберегти свою свободу і отримав почесне місце в теплій печері.

Це мiф, що повертає до крапки відліку, який триває й донині.

Вистава для сімейного перегляду
Вікові обмеження 10+
Вистава українською мовою
Тривалість – 1 година 30 хвилин без перерви
Вартість квитка - 120 гривень.
Реєстрація (бронювання квитків) на виставу: https://docs.google.com/
Довідка та бронювання за телефонами:
+380 (44)-529-40-62, +380 (67)-190-46-70

Сторінка події: https://www.facebook.com/events/1790353624616826/


8 и 15 апреля в 19:00 ЦСИ «ДАХ» представляет моноспектакль по пьесе КЛИМа “ДEВОЧКА СО СПИЧКАМИ”

Реж. Владислав Троицкий
В главной роли – Елена Лесникова


“ …когда девочка решает зажигать спички,
она использует эти свои ресурсы не для действия,
а для фантазии”
Кларисса Пинкола Эстес
«БЕГУЩАЯ С ВОЛКАМИ»

«Девочка со спичками» - это рефлексия протяженностью в сто минут. Задача – объяснить, что такое театр и актер, на коробке спичек. Пересказать содержание пьесы без искомого коробка непросто. Для автора, вероятно, сверхзадачей было написать женскую пьесу, лишний раз вспомнить о смерти и о том, что жизнь кончена, прерывиста, «безчастна», что в ней много страданий, снов, ощущений, глобального непонимания самого себя. А быть собой – самое странное и невостребованное искусство. … голос Лесниковой прекрасен. Спектакль проходит в полной темноте, поэтому именно голос можно оценить в полной мере. По крайней мере понять, как влюбляются слепые. В нем нет тени декламации, с ней все время хочется заговорить прямо во время спектакля. Начать объяснять и не соглашаться, ругать за глупости или вспоминать похожие случаи их жизни. К сожалению, формат спектакля не предполагал излишней разговорчивости зрителя…

Спектакль на русском языке
Длительность - 2 часа с антрактом
Стоимость билета - 120 гривен
Регистрация (бронирование билетов) на спектакль: https://docs.google.com/forms/d/1MK0boGm--TIFM0pG4DoX6XC4TLhlNDZgV-yLk1RjTKM/viewform?edit_requested=true
Дополнительная информация и бронирование билетов: +380 (44)-529-40-62, +380 (67)-190-46-70
Страница события: https://www.facebook.com/events/168068447046244/


17 та 18 квітня о 12:00 в приміщенні ЦСМ «ДАХ» Театр Переселенця презентує виставу на основі п’яти коротких п’єс Максима Курочкіна “ВОДКА. ЄБЛЯ. ТЕЛЕВІЗОР."

ПРЕМ’ЄРА
18+. Присутні сцени паління, вживання алкоголю та ненормативна лексика

Найконсервативніша вистава театру Переселенця: п’ять коротких п’єс Максима Курочкіна. Георг Жено використовує назву самої поміркованої з них щоб запросити актуального глядача до розмови про щастя та його вбивць. Режисер нехтує прийомами псевдо-психологічного театру, відмовляється від ролі дизайнера слів та проріджувача сенсів. Маємо стриману текстоцентричну виставу про киян минулого та їхні наївні втечі від реальності. Поезії подружнього пекла, місто як механізм ейфорії, молоді ідіоти – базові теги режисерського пошуку. У виставі задіяні переселенці – учасники документальних вистав «Миколаївка» та «Де Схід?». Вони вперше виходять за межі власних історій, вперше працюють з сучасною українською драматургією. Їм допомагають професійні київські актори: Катерина Вишня Вишнева та Олександр Фоменкою.

Автор: Maksym Kurochkin
Режисер-постановник: Georg Genoux
Проект Театру Переселенця та Інституту Драми
Художник Sofia Doroshenko
Режисер Євгенія Відіщева
Фотограф проекту Олександра Желєзнова
Помічник режисера Ksenia Pereplotchykova
Продюсер проекту Vasyl Bilous

У ролях:
Aleksandr Fomenko
Вишня Вишнёвая
Yevgeniy Bondarskyy
Tasia Pugach
Олег Шурыгин
Иван Полтораченко
Maksym Tonkoshtanov
Anya Manuhina
Kateryna Savchenko
Irene Dunisova
Alex Babakov
Vasyl Bilous

18+. Присутні сцени паління, вживання алкоголю та ненормативна лексика
Вистава російською мовою
Тривалість – 2 години без перерви
Вартість квитка - 150 та 200 гривень
Квитки тут:
17 квітня- https://kontramarka.ua/ru/vodka-ebla-televizor-40106.html
18 квітня - https://kontramarka.ua/ru/vodka-ebla-televizor-40106.html#collapse-2017-04-18
Прохання заздалегідь бронювати собі місця за телефонами:
Сторінка події: https://www.facebook.com/events/169849143532646/


12 березня о 19:00 в приміщенні ЦСМ «ДАХ» Театр-Пральня презентує виставу–колаж «МИ Є»

Вистава "Ми Є" - це колаж зі спогадів про боротьбу за власну ідентичність. Події революції, що вже стали історією, й такі знайомі емоції та переживання, що сформували наше сприйняття себе, не лише надихнули на сторення вистави, а й зіштовхнули із болючими запитаннями.

Наскільки ми відчуваємо відповідальність за розпочату справу? Чи стали ми знову такими холодно-далекими до подій, що змушували нас горіти, відкривати в собі силу незламного духу? Ми намагатимемось зрозуміти до чого покликане наше покоління. 

Та зміни почнуться з головного - з усвідомлення, що Ми Є.

Вистава українською мовою
Тривалість – 1 год. 15 хв. без перерви
Вартість квитка - 100 гривень
Щоб придбати, реєструйтесь за посиланням – bit.ly/pralnia-mu-e
Попередня оплата квитків - за переказом на карту 4149 4978 0623 2353
Дізнатися більше за телефонами -
(063) 328-98-06, (068) 355-1-773, Бодя Яремчук


19 та 25 квітня о 20:00 у приміщенні ЦСМ «ДАХ» відбудеться показ документальної вистави “КІНЕЦЬ УДАВАННЯ 3.0.

Поштовхом до створення проекту став особистий досвід, отриманий під час тимчасового перебування у громадянському суспільстві Євросоюзу 10 незалежних театральних діячів з України, які наприкінці 2015 року стали учасниками програми Європейської театральної конвенції (ETC) «Театр, свобода, діалог: європейська співпраця з театрами в Україні та Білорусі». Тематичний фокус у роботі команди спрямовано на подвійні стандарти українського суспільства, де імітація реформ, діалогу та “глянцева картинка на експорт” заміщують реальні процеси трансформації державних інституцій, що є необхідною умовою інтеграції у європейську спільноту.

Учасники проекту:
Юлія Гончар – драматург, перекладач
Павел Юров – режисер
Наталя Перчишена – технічний директор
Альона Овраменко – дизайнер, Visual Artist (live animation mapping), художник сцени (спільно з Ярослава Сидоренко)
Андрій Палатний – актор
Ольга Попова - актриса
Дар’я Палагнюк – актриса
Юлія Федів- куратор
Анастасія Гайшенець – контент-редактор, PR


Партнери проекту:
Ґете-Інститут Україна, ETC (European Theatre Convention), ГОГОЛЬFEST, ЦСМ «ДАХ», ГО «Театральна Платформа»

Вистава українською, російською, англійською на німецькою мовами
Тривалість – 1 година 10 хвилин без перерви
Вартість квитка - 100 грн.
Прохання заздалегідь бронювати собі місця за телефонами:
+380 (44)-529-40-62, +380 (67)-190-46-70
Сторінка події: https://www.facebook.com/kinecudavannia/


23 та 29 квітня о 19:00 в приміщенні ЦСМ «ДАХ» Театр "Practicum" презентує виставу за мотивом п'єси Віри Маковій "БУНА" «Буна» — одна з найкращих п'єс Віри Маковій. Такі собі, «Батьки і діти» по-закарпатськи, точніше, «баби і діти». Однак, нічого спільного ні з Тургєнєвим, ні з елегією, ця історія не має. Це пронизлива притча про прірву між поколіннями, які рухаються від крайнощів до крайнощів. Тут навіть не намагаються прислухатися одне до одного. Безробіття, еміграція, безвихідь — сім'ї руйнуються зсередини й ззовні. Поїхати, чи залишитись? Бігти за мрією чи оберігати сімейні цінності? Терпіти знущання чи розпочинати визвольну боротьбу? Що тримає цих людей на Батьківщині? Вистава театру Practicum вступає в діалог із молоддю, ставлячи ребром не одне «вічне питання». Вистава українською мовою Тривалість – 1 година 30 хвилин без перерви Вартість квитка - 120 гривень Реєстрація (бронювання квитків) на виставу: https://docs.google.com/forms/d/1QvK3lHpzj6nE0SqyU-vKAppDYLR0QgtUON4loTO9Pw0/edit?usp=forms_home Прохання заздалегідь бронювати собі місця за телефонами: +380 (44)-529-40-62, +380 (67)-190-46-70 Сторінка події: https://www.facebook.com/events/173791886473021/ 

Офіційна сторінка фестивалю ГОГОЛЬФЕСТ  www.gogolfest.org.ua

 


 

Офіційна сторінка етно-хаос гурту  ДахаБраха www.dakhabrakha.com.ua  

 


Наші контакти:
 Телефон: (044) 529-40-62
email: daxtheatre@yahoo.com

Ми в соцмережах:
Facebook
VkontakteУвага! Всi матерiали сайту належать їх авторам і не можуть бути використанi без їхньої особистої згоди. З приводу розмiщення матерiалiв в iнших електронних чи друкованих виданнях прохання звертатись за адресою mail@dax.com.ua.

Центр сучасного мистецтва "ДАХ" дотримується принципiв максимальної толерантностi до iнших думок, але подiляє i бере на себе вiдповiдальнiсть лише за позицiю у власному iнформацiйному блоцi.

Iдея: Владислав Троїцький, КЛIМ.

Якщо у Вас виникли побажання, зауваження,
пропозицiї - пишiть нам на наш e-mail.


Наша адреса: м.Київ,
вул.Велика Василькiвська, 136.
тел\факс:
(044) 529-40-62
карта проїзду


Перфоманси

Пресса о насДахаБраха

Фото вистав i рiзних художнiх акцiй.

Карта сайта